Bronzový turnaj legend

O uplynulé sobotě se naše fotbalistky zúčastnily tradičního halového turnaje Legendy cup v Brně – Tuřanech. Tento podnik je určen hráčkám od 35 let výše, během letošního ročníku však dostaly zúčastněné týmy možnost zařadit do svého kádru po jedné fotbalistce mladší. Naše Čertice tak s sebou vzaly na zkušenou také Elišku Živělovou.

Hrálo se spravedlivým systémem každého s každým 2x 13 minut pod bedlivým dohledem v současné době nejuznávanější české rozhodčí – ženy Jany Adámkové. Hned při vstupu do turnaje naše děvčata podlehla pozdějšímu celkovému vítězi a zároveň obhájci několika předchozích prvenství hrajícímu pod názvem Women Star Praha po velkém boji 1:3. Postupem času se však náš tým stále více rozehrával, až svou pouť dovedl k zisku bronzových medailí a poháru za 3. místo!

Sestava TJ Čert Fénix: Káťa Veselá – Monča „Sváťa“ Proboštová, Káťa „Betty“ Vávrová, Monča Fuksová, Péťa Štefanová, Macek „Šuplík“ Taušová, Péťa Čechová, Mirka „Grupík“ Dostálková Svatošová a Eliška „Žíva“ Živělová

Trenér Jéňa Štol: „Celý turnaj starých gard se nesl v příjemné přátelské atmosféře a všichni jsme si ho naplno užili! Naše holky potřebovaly chvíli na rozehrání a především sehrání, což je pochopitelné, neboť takto spolu pravidelně nehrají a některé z nich už ani netrénují. Tým zrál jako víno a v posledních zápasech s Brnem i s výběrem Jihomoravského kraje už hrál zcela podle svých možností a mých představ. Za celý turnaj nám vlastně zcela nevyšel jen duel s výběrem Moravskoslezského kraje a to byla opravdu jediná herní výjimka. Jinak holky opět pouze dokázaly, že je fotbal pořád baví, mají ho rády a hlavně jim stále jde!“

Kolektivní bronzový úspěch podtrhla ještě také hned dvě individuální ocenění. Péťa Štefanová si vystřílela svými šesti přesnými zásahy titul nejlepší kanonýrky turnaje a Mirka „Grupík“ Dostálková Svatošová si z Brna odvezla trofej pro nejstarší turnajovou hráčku.

Kromě samotných zúčastněných děvčat si speciální poděkování zasluhují za zajištění dopravy týmu do Brna a zpět Bob Pánek a za precizní šoférování Kuba Čermák, DÍKY MOC!!!

Podobné příspěvky