Brambory před Mikulášem

O letošní druhé listopadové sobotě naše fotbalistky odehrály mezinárodní halový turnaj November cup 2018, který hostila hala pražských házenkářů TJ Sokol Vršovice.

Původně měly jeho atraktivitu zvýšit svou účastí také hráčky z daleké Argentiny, ale jejich tým se ve zcela poslední chvíli omluvil a svou cestu do našeho hlavního města zrušil. Přesto měly souboje na palubovce co nabídnout, neboť představovaly česko-německou konfrontaci ženského fotbalu. A pro náš současný mladý, nezkušený a ostrými boji zatím neotrkaný tým to byla především velká škola představující takový podzimní sběr herních zkušeností a potřebný střet s realitou úrovně současných dívek v kopačkách, která rok od roku stoupá.

Na palubovce děvčata hrála v rozestavení 5+1 a naši trenéři Jéňa Štol s Kájou Vodrážkou využívali sestavu: Šári Kučerová – Eli Živělová, Erža Doubková, Eli Svobodová, Míša Třísková, Míša Žižková – Adélka Tomsová, Lucka Ničová, Mája Brynychová, Teri Hanušová, Marťa Lehká – Vaness Kvasničková.  A holky si kromě nesmírně cenných zkušeností z Prahy dovezly také malý pohár za celkové konečné „bramborové“ 4. místo.

Speciální poděkování patří Bobovi Pánkovi, Kájovi Vodrážkovi a Míše Třískové za skvělý autoodvoz všech účastníků našeho zájezdu!!! Díky MOC! 🙂

Před turnajem předala Eliška Živělová kapitánskou pásku Erice Doubkové a sama se ochotně ujala role mentorky naší nové kapitánky. A po turnaji vyhlásili trenéři tentokráte naší nejlepší hráčkou Míšu Třískovou. Gratulujeme!!! 😉

Podobné příspěvky