V hlavní roli zkušenost

Tým složený převážně z bývalých Čertic hrajících tehdy ještě v Janově nad Nisou doplněný o některé stávající fotbalistky TJ Čert Fénix Jablonec nad Nisou se zúčastnil letošního 14. ročníku fotbalového turnaje v malé kopané „O pohár primátora města“ pořádaný Městskou policií Jablonec nad Nisou. Na umělé trávě v Mozartově ulici se o letošní poslední červnové sobotě systémem každého s každým poměřilo osm družstev hrajících v počtu 4 + 1.

„Pro nás rozhodně nešlo o nějaké klání, my jsme turnaj pojali jako příjemné aktivní setkání po letech. Holky toho spolu navzájem prožily hodně a tak bylo na co vzpomínat. Bývala to svého času skvělá parta a i po tak dlouhé době bylo znát, že pro ně míč není nic neznámého. A také pořadatelé se nechali slyšet, že pro ně byla naše účast vítaným oživením!“, řekl k vystoupení svých Čertic kouč Jéňa Štol.

Kromě hráček hájících barvy svého týmu se v ochozech stadionu sešly ještě i některé jejich další bývalé spolubojovnice, které své kolegyně dorazily alespoň povzbudit a spolu s nimi i několik mužských pamětníků tehdejšího mančaftu. V silné mužské konkurenci se děvčata rozhodně nijak neztratila, předvedla několik zdařilých akcí a Petra Hušková, Anička Samodeiko i Denisa Bartošová také vstřelily nádherné góly, kterým zatleskali i jejich soupeři.

„Mám ohromnou radost, že se nám podařilo celou akci narychlo zorganizovat a že na ni holky slyšely. Jedinou její kaňkou je nepříjemné zranění achilovky někdejší kanonýrky Nadi Medkové, které přeji do nemocnice brzké uzdravení! Jsem šťastný, že jsem s tímto týmem mohl zase být společně na jednom hřišti a všem holkám moc děkuji!“, dodal k turnajové účasti Jéňa Štol.

Ve stínu probíhajícího MS tak svým aktivním turnajovým setkáním oslavily fotbal i hráčky, kterým tento sport přirostl před lety pevně k srdci a drží se tam doposud!

Složení týmu Čertic:

Miroslava Svatošová, Adriana Veselá – Jitka Verešová, Eliška Živělová, Denisa Bartošová, Monika Proboštová, Naděžda Medková, Anička Samodeiko, Petra Hušková, Pavla Lacinová a Petra Selingerová.

Povzbudit tým na Mozartovku osobně dorazili Milena Frková, Marta Havlová, Svatava Aronová, Helena Maňasková, Lenka Kycová, Kristýna Fialová, Jitka Veselá, Vendulka Živělová, Pavel Štědrý, Petr Němec, Michal Semrád, Jan Fiala, Josef Frk a další kamarádi z let nynějších i minulých. Všem MOC děkujeme za přízeň!!! 🙂

Podobné příspěvky