Z pražské Děkanky vezeme 5. místo

Poprvé v letošním roce jsme vyrazili na turnájek a hned se jednalo o mezinárodní LORETA CUP DAMEN v hale Na Děkance v Praze 4. A jelikož jsme aktuálně neabsolvovali žádnou zimní přípravu, zcela bez tréninku jsme si jeli zase po nějakém tom čase užít turnajovou atmosféru.

V česko-německé konfrontaci dívčího fotbalu se nejlépe dařilo vítězným sousedkám z Möhringenu. Nás však jistě může těšit konečné 5. místo za vítězství 1:0 v tzv. malém finále nad Přepeřemi. „Sestrovražedný“ boj rozhodla po přesném pasu Elišky Živělové gólovou hlavičkou Marcela Taušová!

Naše sestava:

Kateřina Vávrová – Eliška Živělová, Alena Dupačová, Marcela Taušová, Monika Paldusová, Lucie Ničová a Jitka Horáčková

Nejlepší hráčkou našeho výběru určil tentokráte trenér Jéňa Štol nesmlouvavou obránkyni Alenu „Kraky“ Dupačovou.

Podobné příspěvky