Naše Peky zabodovala!

Skutečně velikého prestižního ocenění dosáhla naše mladá fotbalistka Sarah Pekařová. V tradiční anketě Nejúspěšnější sportovec Jablonecka za rok 2016 si mezi hlasujícími získala značné sympatie a v kategorii „jednotlivec – mládež“ se v konečném pořadí vyšplhala až na neuvěřitelné nádherné 6. místo!

Cenu ji před zaplněným sálem Městského divadla v Jablonci nad Nisou předal jednatel společnosti SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. Ing. Milan Matura a v hledišti ji tleskaly velké osobnosti sportu let minulých i současných!

Gratulujeme naší Peky k jejímu ocenění, které je pro ni samotnou jistě vítanou motivací do její další fotbalové práce a pro náš mladý klub samozřejmě také výtečným zviditelněním a podporou!

Mládež – jednotlivci:
1. Martina Ptáčková, Iron Fighters Jablonec, Kick box, 2. Kateřina Poláková, Judo Klub Jablonec, 3. Kateřina Kadavá, AC Jablonec, atletika, 4. Vítek Monzar, AC Jablonec, atletika, 5. Denisa Folková, AC Jablonec, atletika, 6. Sarah Pekařová, TJ Čert Fénix Jablonec, fotbal, 7. Tereza Vokálová, TJ LIAZ Jablonec, atletika, 8. Andrea Prokorátová, Judo klub Jablonec, 9. Šimon Roháček, Judo klub Jablonec, 10. Markéta Davidová, SKP Kornspitz Jablonec, biatlon


Zdroj

Podobné příspěvky