S kluky těsně prohráváme, těšíme se na odvetu!

V rámci zimní přípravy naše holky zahájily letošní rok halovým turnajem v Sázavě a dále pokračují tréninkovým drilem především v přetlakové sportovní hale v Rohatsku. V pondělí si ho zpestřily tréninkovým přípravným zápasem se žáky FK Dlouhá Lhota, kteří svou zimní přípravu absolvují tamtéž. Utkání mělo dva rozdílné poločasy. Tomu prvnímu kralovali páni kluci, druhý patřil pro změnu našim dámám v kopačkách. Finální verdikt zní: FK Dlouhá Lhota (žáci) – TJ Čert Fénix (děvčata) 2:1 (2:0).


Tréňa Jéňa řekl k výkonu svých svěřenkyň: „Holky bohužel již tradičně zaspaly samý úvod duelu a než se rozkoukaly, prohrávaly 2:0. Kluci byli minimálně v první půli prvního poločasu živější, přesnější a nažhavenější. Od zmíněné poloviny první hrací části zápasu holky začaly srovnávat krok a snížení doslova viselo ve vzduchu. Kluci hrozili v této fázi především z rychlých brejků. Další gól však již první poločas nepřinesl. Ve druhé půli se již obraz hry oproti konci té první neměnil. Tlak děvčat ještě zesílil po snížení na 2:1, o které se chytrým gólem po nahrávce Erži Doubkové postarala Míša Žižková. Kluci však byli stále nebezpeční ze svých protiútoků. Druhá půle tak byla divácky atraktivní a musela se všem přítomným líbit. Žádný další gól však již nepadl a tak kluci opravdu ubojovali těsné vítězství. Netradičním počinem bylo i množství nastřelených tyček. Nás tato situace zachránila třikrát, klukům pomohla tyč jejich branky hned šestkrát! Přebornicí v nastřelování tyčí byla jednoznačně Domča Šťastná! Za předvedený výkon od poloviny prvního poločasu se holky nemusejí stydět, ale zamyslet by se už měly nad svými vstupy do zápasů, které je připravují o mnohem lepší výsledky. Na tom budeme muset aktuálně zapracovat!“


Naše sestava: Šárka Kučerová – Áďa Tomsová, Terka Hanušová, Natty Žižková, Domča Šťastná, Míša Žižková, Míša Třísková, Anetka Míčová, Erža Doubková a Eliška Živělová. Trenéři Jéňa Štol a Kája Vodrážka, kondiční trenér Eda Roth.

Na místě jsme s kluky hned dohodli i odvetu, kterou si v Rohatsku zahrajeme v únoru a páni kluci, kůži lacino nedáme, zlepšíme se a máte se na co těšit!!!

 

Podobné příspěvky